GRUPA MAGMILLON

Za budowę Osiedla Bankowe Zacisze odpowiada dedykowana temu projektowi firma deweloperska Capital Fields Sp. z o.o 1 Sp. Komandytowa wchodząca w skład Grupy Magmillon. Poza realizacją inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze w Grodzisku Mazowieckim, w ramach grupy prowadzimy kilka inwestycji mieszkaniowych, min. Brzeska 18 i Lubomira 6 w Warszawie. Posiadamy również szeroki portfel gruntów budowlanych i inwestycyjnych na sprzedaż w Warszawie i okolicach. Grupa Magmillon  to doświadczeni eksperci w na rynku nieruchomości. Obecnie zarządzamy majątkiem o wartości około 150 mln złotych.

Realizujemy:

  • Kompleksową realizację i sprzedaż nieruchomości;
  • Budowy i komercjalizację budynków handlowo-usługowych;
  • Rewitalizacje kamienic i innych obiektów w dużych miastach z przeznaczeniem mieszkalnym, biurowym, hotelowym, handlowo-usługowym;
  • Zakup ziemi rolnej, przekształcenie i podział, doprowadzenie mediów z przeznaczeniem pod funkcje usługowo-handlowe lub mieszkaniowe;

Więcej informacji o Grupie Magmillon:

310

www.magmillon.pl

Pozostałe nasze inwestycje:

www.brzeska18.pl

www.lubomira6.pl

Zapraszamy również na bloga o inwestowaniu w nieruchomości:

www.kubakarliński.pl

 

Dbamy o Twoją prywatność - wiadomość trafi wyłącznie do biura sprzedaży Magmillon.

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Magmillon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-844), ul. Grzybowska 80/82, KRS 0000438283, NIP: 5342488734, Kontakt: info@magmillon.com lub +48 (22) 370-57-55

2. Celem przetwarzania danych jest prowadzenie marketingu bezpośredniego produktów i usług przez Grupę Magmillon.

3. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ wyraziłeś na to zgodę uzupełniając swoimi danymi formularz umieszczony na naszej stronie.

4. Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwi Magmillon odpowiedź na Twoje zapytanie wskazanymi przez Ciebie kanałami komunikacyjnymi.

5. Odbiorcami danych będą pracownicy Grupy Magmillon, a także podmioty świadczące usługi na jej rzecz, przy czym podmioty te nie mają prawa do przesyłania niezamówionych informacji handlowych. Magmillon może udostępnić Twoje dane podmiotom przetwarzającym je w ich imieniu i świadczącym usługi na ich rzecz, przede wszystkim w celach technicznych i analitycznych (np. realizacji usług hostingowych czy kampanii e-mail). Dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować ilość przesyłanych i przechowywanych danych. Podmioty te nie będą miały prawa przesyłać Ci niezamówionych informacji handlowych.

6. Twoje dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Ciebie zgody.

7. Masz prawo: dostępu do Twoich danych i otrzymania ich kopii, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia, a także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz również prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgłoszenia dotyczące Twoich praw należy przesłać na adres info@magmillon.com

8. Grupa Magmillon stosuje profilowanie, jednak nie wywołuje ono dla Ciebie skutków prawnych - służy jedynie dopasowaniu oferty do Twoich kryteriów lub ich prezentacji. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz zrezygnować z takich działań.

9. W każdej chwili, na Twoją prośbę, udostępnimy Ci kopię przekazanych im Twoich danych lub usuniemy je - zajmiemy się tym bez zbędnej zwłoki.